ÖZELLİKLER

TARAMA TESTLERİ

DENEME SINAVLARI

DERS ANLATIM FÖYLERİ

KONU ANLATIM VİDEOLARI

YAPAY ZEKA

Yapay Zeka Hedef Takibi, sayesinde hangi Üniversilere, hangi bölümlerine hedefinizi tanıtın, yapay zeka sistemimiz sizi hedefinize ne kadar yaklaştığınızı, başarı durumlarınızı grafiklerle göstersin. Birden fazla Üniversite ve bölümlerini seçerek ilerlemenizi seçtiğiniz tüm bölümlerde ayrı ayrı görebileceksiniz.

REHBERLİK

Çalışma programımız sayesinde her hafta düzenli olarak hangi testleri çözmeniz, hangi videoları izlemeniz gerektiğini sistem otomatik bir şekilde takip ederek sizi en doğru bir şekilde çalışmaya yönlendirecektir.

MESAJLAR

Mesajlar bölümünde kurum yetkilisi öğretmenlerinizle takıldığınız soruları ve bilgi almak istediğiniz her konuyu mesajlaşarak takip edebileceksiniz.

TERCİH ROBOTU

Tercih Robotu, Puan Hesaplama Modülü sayesinde, sınavlarda yapmış olduğunuz doğru yanlışlarınızı girerek, puanınızı hesaplayabilir, hangi Üniversiteleri kazanacağınızı görebilirsiniz.

İSTATİSTİK

Başarılar bölümünde günlük, haftalık, aylık, tüm zamanlar gibi tüm başarı sıralamanızı, çözdüğünüz toplam soru sayısını ve diğer öğrencilerle karşılaştırmalarını görebilir, birçok detaylı analiz ve raporlar elde edeceksiniz.

HEDİYELER

Tarama testleri çözerek, deneme sınavlarına girerek, haftalık başarı tablolarında yer alarak Bonus Altınlar kazanabilir, kazandığınız Bonus altınlarla istediğiniz hediyeleri seçip alabilirsiniz.WHATSAPP İLETİŞİM HATTI