HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA 

Fatih Belediyesi Tekno Fatih Akademi olarak üniversite ve lise sınavlarına hazırlanan gençlere yönelik sunduğumuz Online Videolu Eğitim, Tarama Testleri ve Canlı Türkiye Geneli Deneme Sınavları ile her seviyeden öğrenci için uygun bir hazırlık ortamı oluşturuyoruz. Öğrencilerin kendi performans istatistiklerine kolayca erişmelerine imkan sağlıyoruz. 

SİSTEMİMİZ SAYESİNDE


●     YKS, TYT, AYT  gibi sınavlara yönelik online eğitim sistemimizde tüm dersler ve alt birimler için konu anlatım videoları ve tarama testleri                     bulunmaktadır. Test sonuçlarına ve çözümlerine anında ulaşabilir, il ve ülke genelindeki sıralamanızı görebilirsiniz. 

●     Üniversite ve lise hazırlık sürecinizde Türkiye genelinde yapılan online deneme sınavlarına katılabilir, sonuçları sınav bitimiyle birlikte görebilir ve şehir/ülke genelindeki sıralamanıza erişebilirsiniz. İstediğiniz zaman bu sınavlara yeniden girebilir ve kendinizi sürekli test edebilirsiniz. 

●     Derece elde eden öğrencilere sürpriz hediyeler ve ödüller sunulmaktadır. 

●     Soru bankamız, özgün, güncel ve ÖSYM sınav sistemine uygun sorular içermektedir. 

●     9-10-11-12. sınıflar ve mezun öğrenciler için uygundur. 

●     Üyelikler aktivasyondan itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir ve sınırsız erişim sağlar.

Zengin soru bankası ve akıllı sınav sistem algoritmamız öğrencilerin kendi seviyelerini takip etmelerine olanak tanırken kurum yöneticileri de öğrenci performanslarını kolayca izleyebilirler.

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI