TANITIM VİDEOSU

ÖZELLİKLER

Sınavlara hazırlanmak için gerekli olan her şey elinizin altında. Videoları izleyerek ve konu föylerini okuyarak konuları öğrenin. Tarama testleri ve deneme sınavları ile kendinizi test edin. Videolu soru çözümleri ile yanlışlarınızı düzeltin.

Tarama Testleri
Deneyimli hocalarımız ve kadromuz tarafından hazırlanan yüzlerce soruya sınırsız erişim imkanı ile sizi sınava hazırlıyoruz.
Online Deneme Sınavları
Yılda sadece bir kez değil. Belirli periyotlarla yapacağımız online deneme sınavları sayesinde Türkiye Genelinde derecenizi görecek ve kendinizi kıyaslayacaksınız.
Konu Anlatım Videoları
Cepten, bilgisayardan, tabletten. İstediğiniz konuya istediğiniz yerden ulaşabilecek, üniversite ve okul konularına çalışabileceksiniz.
Konu Anlatım Föyleri
Her ünite için hazırlanmış ders anlatım föyleri ve notları branşında uzman, tecrübeli hocalarımız tarafından sizler için hazırlandı.
Yapay Zeka
Hangi Üniversilere, hangi bölümlerine hedefinizi tanıtın, yapay zeka sistemimiz sizi hedefinize ne kadar yaklaştığınızı, başarı durumlarınızı grafiklerle göstersin.
Hediyeler
Tarama testleri çözerek, deneme sınavlarına girerek, haftalık başarı tablolarında yer alarak Bonus Altınlar kazanabilir, kazandığınız Bonus altınlarla istediğiniz hediyeleri seçip alabilirsiniz.


HAKKIMIZDA

Fatih Belediyesi Tekno Fatih Akademi olarak üniversite ve lise sınavlarına hazırlanan gençlere yönelik sunduğumuz Online Videolu Eğitim, Tarama Testleri ve Canlı Türkiye Geneli Deneme Sınavları ile her seviyeden öğrenci için uygun bir hazırlık ortamı oluşturuyoruz. Öğrencilerin kendi performans istatistiklerine kolayca erişmelerine imkan sağlıyoruz.


WHATSAPP İLETİŞİM HATTI